dona poate da dureri mari de solduri?

Artrita

Postata de mihas cu 12 ani in urma.

As dori un medicament pentru coxartroza. Am luat DONA si se pare ca am dureri si mai mari noaptea...... este posibil? sufar de poliartrita reumatoida de 5 ani.

Raspunsuri (3)

parerea mea

acum 12 ani

Dusmanul principal e poliartrita iar tratamentul cu dona e mincinos. Un reumatolog va poate recomanda sulfasalazina ori metotrexat sau chiar tratament biologic, ultimul ce poate stopa evolutia si salva articulatiile.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

brindusa mitescu

acum 11 ani

durerile coxartrozei pot trece cu 200gr.cepa rasa puse la macerat de seara pina dimineata in 500gr. apa ,continutul baut a doua zi in 8 ore