domnul emil otesteanu va rog din suflet

Artrita

Postata de simonick cu 12 ani in urma.

va rog din suflet un sfat dr emil otesteanu in iunie am fost internata cu baietelul meu de 4 ani jumatate cu artrita coxofemurala dupa tratamentul de 3 zile cu penicilina si inca 7 zile cu amoxicilina capsule de 250 la 6 ore dupa o luna schiopatatul a revenit din nou am fugit repede la urgenta unde nea recomandat rezonanta magnetica acumultat avem rezultatul dar medici sint in concediu pina pe 15 sept rezultatul este minima reactie fluiadaarticulatie coxofemurala dreapta fara alte modificari de capete femurale sau bazin va rog din suflet dati mi un sfat ce sa fac sa u nde sa merg cu baietelul meu pt ca sint disperata

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

gigi

acum 12 ani

pe langa tratamentul adecvat, nu/i mai dati copilului alta apa decat cea naturala, plata-alcalina..cu ph mai mare de 7, exclus cea de la robinet care de regula e clorinata, elementele minerale fiind complet sau aproaope distruse..In Rusova Veche oamenii au simtit efectele apei naturale asupra diverselor boli, inclusiv artrita.Daca puteti ..tastati intrun motor de cautare apa miraculoasa Rusova veche