De ce se vad venele atât de proeminente?

Artrita

Postata de Utilizator11572947149 cu 4 ani in urma.

În palme la încheietura picioarelor sus, pe piciorul stâng puțin și mai nou am văzut în talpa dreapta... Ce ar putea fi? Menționez ca nu sunt umflate doar mai vizibile ca de obicei... Nu știu unde sa apelez..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-venelor/varicele-si-venele-tip-panza-de-paianjen-cauze-complicatii-tratament_16981