CEI MAI BUNI MEDICI

Artrita

Postata de mihas cu 12 ani in urma.

VA MULTUMESC PENTRU RASPUNS, DAR AS DORI SA-MI RECOMANDATI UN MEDIC REUMATOLOG SPECIALIST IN POLIARTRITA SI COXARTROZA FFFFFFFFF. BUN DE LA SP. SF.MARIA( TOTI IN GENERAL SUNT BUNICEI,DAR AS DORI PE CINEVA CARE SA SE OCUPE INDEAPROAPE DE MAMA MEA).

UN MEDIC DE CARE SUNT MULTUMITI MULTI OAMENI.

Raspunsuri (5)

Medic Epuran

acum 12 ani

Personal nu cunosc medicii reumatologi de la Spitalul "Sf. Maria" dar pot să o recomand pe Prof. dr. Ruxandra Ionescu, Şef Departament de Medicină Internă şi Reumatologie la Spitalul "Sf. Maria"

maria voicu

acum 12 ani

As vrea sa stiu cum pot sa ajung sa fiu consultata de dna Prof.dr.Ruxandra Ionescu?
O pot gasi la un cabinet particular? Daca da, spuneti-mi, va rog! Multumesc!

salculescu sanda

acum 9 ani

Am facut testul pentru dxa si este normal.Mi sa spus ca trebuie sa merg la un medic reumatolog deoarece am ciocuri la coloana si de aceea ma doare genunchi si mijlocul si nu pot merge..Ce imi recomandati?

Manea Cornelia

acum 8 ani

buna seara,as dori o programare la Dna doctor Ionescu la spitalul unde lucrează sau la un cabinet privat(daca are).Multumesc!

Mako

acum un an

Bună,am niște probleme la care ar sa sune cam aiurea,de de ceva timp am niște arsuri in Fese doar numai când conduc sau când ma așez pe ceva,deci ma încălzesc la fund sau nu găsesc cuvintele potrivite...ce doctor îmi recomandați...va mulțumesc