CE TREBUIE SA FAC MAI DEPARE

Artrita

Postata de membru214682 cu 11 ani in urma.

SA NU MAI DOARA INCHEITUIRILE

Raspunsuri (3)

membru214682

acum 11 ani

am 24 de ani si ma dor incheturile de maini si picioare si incheturile de la sold si am facut factoru reumatoid rezultatul este 20 pe bilet era cel mai 10 de ce pot suferi .nu stiu ce sa mai sa nu mai ma doara incheiturile. va multumesc

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand a consultati un medic reumatolog pentru stabilirea unui diagnostic si a schemei de tratament. Afectiunile articulare inflamatorii ( ex. artrita reumatoida) poate debuta la varste tinere iar tratamentul este specific. Trebuie excluse insa si alte posibile cauze de dureri articulare de aceea consultatia de specialitate este necesara.

suman

acum 11 ani

http://holidaytours.uv.ro/