Ce efecte are tratamentul cu acid hisluronic si colagen pentru coxartroza?

Artrita

Postata de Utilizator11614319275 cu 3 ani in urma.

A folosit cineva acest tratament pentru aceasta boala in faza foarte avansata?

Raspunsuri (1)

Savu Lidia Ioana

acum 6 luni

Eu personal am facut o serie de 3 infiltratii cu acid hialuronic RegenVisc 75mg, doza mare, la interval de o luna de zile fiecare. Rezultatul a fost un real succes; Pot spune ca mi-am recapatat mobilitatea soldurilor, lucru la care nu puteam nici visa inainte de tratament. Recomand cu drag. Sanatate