artroza

Artrita Nutritie parenterala totala

Postata de cst cu 13 ani in urma.

soacra mea a fost diagnosticata cu artroza la ambii genunchi,nu mai are cartilagiu intre oase,are dureri groaznice cand merge,problema e ca e si grasa inflamatoarele nu prea mai au efect,as intreba exista vreo rezolvare?operatia?

Raspunsuri (4)

Gabi Bodea

acum 12 ani

Si unchiul meu si mama lui au fost diagnosticati cu gonartroza la ambii genunchi!Acest diagnostic pare sa fie unul foarte frecvent in randul persoanelor incepând cu varsta de 45 de ani.Dupa mai multe încercari de produse naturale, care au fost mai mult sau mai putin de ajutor, au folosit genacol un produs natural care nu are efecte secundare si care nu contravine medicamentelor consumate pentru alte boli ! Dupa o luna de consum au simtit primele amelorari, iar dupa 3 luni au fost foarte multumiti de reducerea durerilor articulare! Va doresc succes si multa rabdare !

cst

acum 12 ani

va multumesc ptr. raspuns dar ce este acesta pastile sau ce si de unde pot sa-l procur

Luminita

acum 12 ani

Eu iti recomand cateva sedinte de vitaminoterapie si ozonoterapie...

Bunicul meu in varsta de 85 de ani are aceiasi problema... nu mai putea sa merga si avea dureri ingrozitoare,. Dupa cateva sedinte isi face singur piata. Cred ca asta spune tot.. Satatate mult!

Daca vrei sa citesti despre asa ceva :http://www.puremed.ro/terapia-de-nutritie-parenterala-pentru-toate-generatiile/

Ghiuzan Roxana

acum 11 ani

Mama mea are Artoza la Genuchiul drept, ce poate sa faca?! Ce tratament sa ia, sa-i treaca!? O doare ingrozitor.! Va rog Ajutati-ma! Astept Raspunsuri..Va rog frumos!