artrita

Artrita

Postata de TEODORA9123830 cu 15 ani in urma.

am o fetita de 4,6 ani,la 2 ani medicul nia deagnosticat cu,artrita reactiva pe care o avem si in ziua de azi.de 8luni primim retarpen odata la 21 zile,dar earasi au aparut dureri in articulatia genunchiului.ce sa facem?

Raspunsuri (2)

Florian Alex

acum 15 ani

Eu va recomand sa mergeti cu fetita la dr. Ruxandra Ionescu de la spitalul Sf. Maria, unul din cei mai buni medici reumatologi din tara.

badita ecaterina

acum 14 ani

se poate rezolva si la spitalul budimex bucuresti ,fata mea a fost diagnosticata la 9 ani cu poliartrita reumatoida juvenila iar acum are 22 ani si este studenta la ase (master).Se simte bine fara dureri dar au fost