artrita reomatoida

Artrita

Postata de dana03 cu 13 ani in urma.

ce inseamna dak HLA-B27 si anticorpi anti CCP mi-au iesit ambeel negative?

Raspunsuri (2)

parerea mea

acum 13 ani

Inseamna ca puteti contracta o forma grava de reumatism, daca pana acum nu s-a intamplat. Cautati un medic amabil de colaborare pentru a va face o diagnosticare si monitorizare corecta.

irina386

acum 13 ani

am facut si eu aceste analize , inseamna ca nu genetic nu aveti sanse de reumatism. Sanatate