Artrita reactiva

Artrita Deficit de imunoglobulina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

imi amorteste partea dreapta dupa efort atat mana cat si piciorul iar mana tremura usor

Raspunsuri (5)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Fiul meu are 6ani si jumate si are sindromul still de la ce poate proveni boala asta si cu ce se poate trata sper ca exista cineva care ma poate ajuta si sami dea o veste buna ca sint disperata

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cred ca am artrita reumatoida inflamatorie ( fac moldamin de 3 saptamani) ce tratament imi recomandati ?

Steluta11106016

acum 15 ani

Radiografie la coloana cervicala?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua.Mama mea a fost diagnosticata cu micronodul pulmonar subclavicular.va rog sa-mi explicati ce este.Sunt foarte necajita.Mai am de mentionat ca are si artrita reactiva.

ncoleta

acum 12 ani

de 0 zi imi amorteste nasul si in mana parca am ceva care umbla ce poate fi?