AM 81 de ani,1,66 m ai 83 kg Mi-au amortit la ambele picioare cele 3 degete din mijloc.?

Artrita Tulburari ale tesutului conjunctiv Sindromul felty Artrita reumatoida juvenila Plaman reumatoid Arterita
+3
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1496106058 cu 6 ani in urma.

Mi se pun carccei durerosi instantaneu,care ma lasa cand stau in picioare.Nu pot merge mai mult de 100 m.Nu ma dor picioarele in timpul noptii .Tot timpul am senzatia ca imi fierb picioarele din talpi pina la mijlocul gambei

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/crampele-musculare-si-carceii-la-picioare_10131