Ce sa fac daca fata mea are proteina C 46mg/l?

Artrita reumatoida juvenila

Postata de Mihai cu 11 luni in urma.

Fata mea are 6 anișori si i-am făcut analize si ia iesit ca are proteina c radioactiva mărita
Ea face febra la 3 ore 39
Ce sfaturi imi dati ?
Va multumesc

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Pentru interpretarea rezultatului analizei fiicei dumneavoastra, evaluare de specialitate si recomandari adecvate, va recomandam sa efectuati o programare la un medic pediatru: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/proteina-c-reactiva-pcr_1327
Informatii utile:
sfatulmedicului.ro/analize/proteina-c-reactiva-sange_70