vreau sa raman insarcinata

Arta de a fi parinte

Postata de emmanuela24 cu 11 ani in urma.

buna....imi doresc foarte mult un bebe,dar nu stiu cat de indicat este dupa un tratament cu anticonceptionale(karissa)......anticonceptionalele le-am luat pt ca am avut o dereglare hormonala.......acum nu le mai iau de 1 saptamana ,va rog sa imi spuneti la cat timp de la intreruperea lor e bine sa raman insarcinata???

Raspunsuri (4)

tweety28

acum 11 ani

buna emanuela :) in acest caz te pot ajuta eu. sunt foarte viril si bun in pat ...mi se spune sexmachine:(

maryloo.ctin

acum 11 ani

Poti ramane fara probleme insarcinata si dupa anticonceptionale. Eu am luat timp de aproape 10 ani, iar la fix 3 luni dupa intreruperea lor am avut 2 liniute. Insa daca nu reusesti, mergi la medic pentru analize amanuntite.

maryloo.ctin

acum 11 ani

Poti ramane fara probleme insarcinata si dupa anticonceptionale. Eu am luat timp de aproape 10 ani, iar la fix 3 luni dupa intreruperea lor am avut 2 liniute. Insa daca nu reusesti, mergi la medic pentru analize amanuntite.

Utilizator11578500028

acum 4 ani

Buna seara, pana acum o luna am luat anticonceptionale karissa si le.am întrerupt, cat am luat pastilele adica 6 luni ciclul menstrual imi venea regulat adica la 26 de zile, ultimul mi.a venit pe 30.11 de atunci nu mi.a mai venit e posibil sa fi ramas însărcinată? Deoarece nu am folosit alte metode contraceptive pentru ca mi.as dori un bebe.