trece pisu prin pempars

Arta de a fi parinte

Postata de tmtcd cu 13 ani in urma.

bebe al meu face foarte mul pisu desi cateodata nu prea bea mult lapte sau ceai.E o problema?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Simpla apreciere a d-vs, ca urineaza mult si ca nu pra bea mult (apa sau ceai),
NU CONSTITUIE O PROBLEMA !
Totusi , faceti-i un examen de URINA , pentru glucaza si corpi cetonici( dar nu
urocultura) ,si canariti scutecu scutecele pe 24 ore inainte si dupa schimbarea lor si diferenta este urina. Sanatate !

tmtcd

acum 13 ani

multumesc mult!