Sutien 11 ani

Arta de a fi parinte

Postata de annapalea cu 11 ani in urma.

Fiica mea are aproape 12 ani si are sanii dezvoltati foarte bine, sunt chiar mai mari decat trebuie. Nicio fata din clasa eu nu poarta sutien , dar ei i se vad sfarcurile prin bluze. Nu mi-a dat nicodata de inteles ca ar vrea bustiera sau sutien. Ce spuneti, ar trebui sa-i cumpar sau nu o bustiera/sutien?????

Raspunsuri (4)

fluturas

acum 11 ani

daaaa

lili

acum 11 ani

Si eu cred ca da, poate ii este jena sa deschida subiectul.Ma gandesc ca pot aparea mici complexe, va sta mai cocosata poate si e mai bine sa previi.

guyitoro

acum 8 ani

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema . Imi este rusine sa vorbesc cu mama mea despre asta :(

Anonim

acum 8 ani

Mie nu imi este rusine,
Din potriva ar trebuii sa ii Cumpărați o bustiera si sa ii cereri sa vorbească cu dumneavoastră mai des despre intimitate, dupa ceva timp sa ii Cumpărați un sutien si se va simți mai aproape de dumneavoastră ai o sa vorbească despre orice cu dumneavoastră...