sarcina

Arta de a fi parinte

Postata de ikyiri cu 12 ani in urma.

am facut test de sarcina dupa 7 zile de la contactul sexual si mi-a iesit negativ ,e posibil sa fiu insarcinata da sa fi facut testul prea repede? daca da cand ar fi cel mai potrivit sa il fac?

Raspunsuri (1)

lili

acum 11 ani

asteapta sa vezi daca vine CM. eu am facut testul si a iesit pozitiv cam la 10 zile de cand ar fi trebuit sa vina CM, apoi mi-a confirmat si medicul, am facut ecografie la Medsana.