Pregatirea copiilor pentru examenele medicale

Arta de a fi parinte

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Buna seara,
Am 58 de ani si de curand am auzit de examenul antigen prostatic.
Va rog sa-mi spuneti in ce loc (adresa, telefon) din Bucuresti as putea sa fac acest examen.
Cu stima,

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Buna seara,
Puteti incerca la Medsana, este clinica particulara, are sediu si in Cotroceni (aproape de piata, metrou Eroilor) si in Primaverii. tel. 9607 sau 021.410.86.43. Sunati si vi se vor da toate detaliile necesare. O ruda de-a mea a rezolvat foarte rapid aceasta problema. Sanatate!