Insarcinata sau nu?

Arta de a fi parinte

Postata de MembruMobileApp305620 cu 8 ani in urma.

Am avut contact sexual neprotejat in ultima zi a ciclului menstrual este posibil ca sa fie sarcina

Raspunsuri (1)

Maria Bratu

acum 8 ani

este foarte probabil.cel mai bine ar fi sa mearga la un consult ginecologic ca sa se asigure.eu merg la un medic foarte bun, la domnul doctor Silviu Istoc.Dansul este un medic extraordinar si are foarte multa rabdare, chiar va recomand cabinetul!