Insarcinata sau nu?

Arta de a fi parinte

Postata de MembruMobileApp150330210419522 cu 8 ani in urma.

Pe data de 1 ianuarie mia venit menstruatia, totul ok pana aici. Pe data de 4 sa oprit. Ac***a scurgeri galbui o zi sau doua(nu am ciclu regulat vine cand vrea) .Dupa cateva zile. M-am culcat cu prietenul meu, contact neprotejat. Este foarte posibil sa isi fi dat drumul in mine. Dupa 3 zile de la contact am inceput sa am greturi minore. Nu le-am bagat in seama. Pana cand, miercuri am baut un cappucino (dupa care eram innebunita) si mi sa facut rau. Ma gandesc ca poate nu mia priit atunci. Dupa cateva ore am mancat, nu am reusit sa mananc nici jumatate de farfurie ca mi sa facut rau. In general dimineata am greturi, dar si in restul zilei. Urine frecvent si beau apa in p***ae. Astazi ar fi 2 saptamani de la contact. Este posibil sa fi ramas insarcinata?

Raspunsuri (2)

daniela

acum 8 ani

Nu este exclus,cel mai simplu cumpara un test si vei afla raspunsul corect.

Gina.B

acum 8 ani

Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina si sa mergi la un consult ginecologic.Eu spre exemplu merg la cabinetul domnului doctor Silviu Istoc de un an si ceva.M-am si operat de endometrioza si totul a decurs cum a trebuit.Dansul este un profesionist si are multa rabdare.Sper ca ti-am fost de ajutor.