E posibil sa raman insarcinata?

Arta de a fi parinte

Postata de mandyc93 cu 13 ani in urma.

Buna.Am o problema la kre as vrea sa stiu un raspuns.Sunt la 5 zile dupa menstruatie,iar dupaamiaza asta am facut dragoste q prietenu meu ,kre zice,sia dat drumu in mine in greseala.Mentionez k iau tri-regol d luna trecuta,am inceput ieri o folie noua Si imi fac griji k nu cumva sa raman inscarcita.O sa fac un test d sarcina dupa 2 sapt ,dar nu imi ba pace gandu asta si as vrea sa stiu dk am sanse mari sa raman..k sunt q sufletu la gura.

Raspunsuri (3)

marilu123

acum 13 ani

nu-ti fa griji esti protejata, daca iei deja pastile de o luna, in cele 7 zile de pauza protectia se pastreaza

mandyc93

acum 13 ani

dar am un ciclu neregulat,imi nu mi sa reglat d pastile:(

Iuli

acum 13 ani

Test de sarcina la 3 saptamani dupa contact sau 1 de intarziere (sau de la ciclu).