De ce bebelușul meu de la nastere acum are 3 luni vomita după fiecare masă ?

Arta de a fi parinte

Postata de Utilizator11603970159 cu 3 ani in urma.

De cand l-am nascut din spital el vomita mereu si nu stiu de ce ,uneori vomita atunci cand il tin in brate da foarte des afara din gurita uneori in jet

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul pediatru. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nou-nascutul/cresterea-si-dezvoltarea-nou-nascutilor_246