buna ziua!

Arta de a fi parinte

Postata de Andreea Dinescu cu 8 ani in urma.

am o problema cu baiatul meu,are 13 ani si nu ii coboara un testicul jos,doar unul e coborat iar celalalt se simte la atingere si il doare burtica atunci cand apas. e normal?sau ii va cobori si celalalt in timp? va multumesc [email protected]

Raspunsuri (2)

Dorina

acum 8 ani

Buna ziua ! Va rog sa mergeti la medic . Med de fam prima data si acesta va va indruma...asta in cazul in care doriti sa va convinga el sa mergeti la chirurg

Dorina

acum 8 ani

Buna ziua ! DIRECT LA CHIRURG D-NA DRAGA