Bronzarea organica in timpul sarcinii

Arta de a fi parinte

Postata de OANA-MIHAELA84805 cu 12 ani in urma.

Buna ziua! As dori sa stiu daca bronzarea organica e contraindicata in timpul primelor luni de sarcina. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Sunt comentarii PRO si CONTRA,existand posibilitatea unor reactii alergice sau neplacute, chiar hormonale. Bronzarea viitoarei mamici ar trebui sa fie ultima problema c are sa o preocupe. Sanatate