Umflaturi ca niște coșuri pe penis cât și pe capul acestuia ?

Aritmie Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11588237561 cu 3 ani in urma.

Am 19 ani și am observat ca pe penis și pe capul acestuia am un fel de coșuri. Țin sa precizez ca nu ma dor și dus fac de 2 ori pe zi. Nu m am prezentat încă la un control dat fiind situația prezenta din România. Va rog sa ma ajutați.. Cred ca le am de ceva timp. Nu mi am început viata sexuala.

Raspunsuri (1)

Utilizator11588237561

acum 3 ani

Va rog sa ma scuzați dar am greșit când am pus aritmie. Va mulțumesc și aștept un răspuns..