Extrasistole ventriculare?

Aritmie ventriculara

Postata de Utilizator11616563274 cu 3 ani in urma.

Bună ziua, am extrasistole ventriculare de 3 luni aproape zilnic chiar și noaptea ore în șir am fost la mulți medici cardiologi inima e buna nu se găsește rezolvarea cu oprirea lor,rog pe cei care au asa ceva și sau tratat sa lase un mesaj,mulțumesc.

Raspunsuri (2)

Utilizator11643283405

acum 2 ani

Am și eu de doua săptămâni, mai ales noaptea când ma pun în pat e un coșmar... nu știu ce sa fac... tu ai scapat de ele????

Userescu

acum 3 luni

aceeasi problema si la mine ... puls 85, tensiune normala 130/75 analize bune, inima buna, insa de vreo 3-4 zile m-a lovit o gripa si am reprize de extrasistole (intre 10 si 30) pe minut, cu disconfort in special cand sunt la orizontala. Am incercat cu cordarone, dar nu are efect ...