Candidoza bucala?

Apnee

Postata de Utilizator11579125724 cu 4 ani in urma.

Buna , acum cateva zile mi-au aparut pe limbă niste bubițe albe care dor foarte tare si am cerul gurii alb cu galben , sunt foarte speriată si nu stiu ce ar putea fii ! Vă rog dati-mi niste sfaturi sau ceva tratamente naturiste ! Va multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/candidoza-bucala-cauze-simptome-si-tratament_1355