va rog sa ma ajutati

Apendicita

Postata de derflorin cu 10 ani in urma.

buna seara sint barbat,am 40 de ani muncesc de dimineata pina seara stind doar in picioare dar aproape nemiscat,,am o usturime asa ca un foc care arde in partea dreapta linga penis cum ar fi cred eu intre apentice si penis acuma a aparut asa o mica umflatura nu e mare , mentionez usturimea pina acum 2 zile a coborit in jos e picior dar de aseara prca am senzatia ca ma ustura si colul ma scuzati ca ma exprim asa, va rog sa ma ajutati cam despre ce ar fi vorba va multumesc multa sanatate

Raspunsuri (6)

MisterOk

acum 10 ani

Incerca cu crema de galbenele,cateodata face minuni.

derflorin

acum 10 ani

multumesc

vikitoria

acum 10 ani

Nu vreau sa va speriu dar poate sa fie hernie cel mai bine ar fi sa consultati medicul de familie.
uitati un link ...simptomele sunt asemanatoare
//sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala_970

derflorin

acum 10 ani

da va multumesc mult am fost la medic locuiesc in germania deci a trebuit multe programari etc in sfirsit da e hernie inghinala deja pe 31 sint programat pt operatie ,va multumesc

vikitoria

acum 10 ani

Succes ! si Multa sanatate!

derflorin

acum 10 ani

ms la fel va dresc