urgent va rog!

Apendicita

Postata de de3a0211 cu 13 ani in urma.

buna! am si eu o intrebare......ma doare in partea dreapta a abdomenului ...un picutz mai jos de buric....am ameteli si stari de voma ...ca...simt o caldura in mine cand alerg....oare ce pot aavea..?e vorba de apendice??va rog sa-mi rasp daca se poate multumesc mentionez ca fac si sport

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Ai mai scris acum 2 zile, ti s-a mai raspuns. CE ASTEPTI CA SA MERGI LA MEDIC??????????????????