Umflatura ciudata

Apendicita

Postata de Dragos09 cu 8 ani in urma.

Buna, am 16 ani si cantaresc 45 kg nu sunt nici prea inalt dar nici prea scund. Cei doi muschi de deasupra ai abdomenului care sunt asezati in forma de triunghi/piramida sunt cam umflati si ma deranjeaza pentru ca sunt intrebat "Ce ai acolo?" si eu nu stiu ce sa raspund. Cand eram mic nu aveam asa ceva. Cand tricoul este asezat pe umflatura aia si pare ascutit. Nu stiu cum sa va explic e cam greu sa va spun cum arata.. Ca sa vedeti despre care muschi este vorba v-am lasat un link.
http://imgur.com/2FDapbV Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dragos09

acum 8 ani

Am uitat sa mentionez ca am gastrita si ca daca apas pe umflatura respectiva nu simt nici o durere. Poate fi din cauza ca sunt prea slab? Daca da, atunci ce ar trebui sa mananc ca sa ma ingras?