titlu intrebare

Apendicita

Postata de adrianaaa cu 13 ani in urma.

sunt operata de 2 ani de apendicita...am 16 ani si de ceva timp ma inteapa operatia......sigur este operatia deoarece chiar pe cusatura ma doare......oare poate reaparea probleme cu apendicul?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Cu apendiCELE sigur nu mai poate aparea nici o problema deoarece el nu mai exista. Poate fi altceva. consulta un medic.

adrianaaa

acum 13 ani

Multumesc mult

adrianaaa

acum 13 ani

Mai stau cateva zile si ma voi duce la dr.....aseara m-am intins si iar am simtit o durere groaznica acolo

Lusu

acum 13 ani

sa-r putea sa fie si de la vreme, si mie mi sa intamplat sa ma intepe operatita

adrianaaa

acum 13 ani

Chiar....treaba cu vremea cred ca este adev......acum ma simt mult mai bine.....am sa mai urmaresc.... va multumesc mult

Lusu

acum 13 ani

si efortul iara sa stai mai cuminte