suspesc de apendicita

Apendicita

Postata de sergiu29 cu 11 ani in urma.

buna ziua de cateva zile am un disconfort abdominal si cand apas pe abdomen am niste intepaturi sub burica si in partea dreapta dureri de spate arsuri pe gat si furnicaturi in corp si transpir foarte foarte tare si am inpresia ca imi vine sa uirinez dar foarte putin si cand incerc sa urinez foarte greu jetul nu mai este asa tare ce ar putea fii,multumesc.....

Raspunsuri (1)

Utilizator11611168518

acum 3 ani

Buna ati descoperit ce aveti? Si eu ma confrunt cu aceleasi simptome