Stari ingirjoratoare

Apendicita

Postata de alex_dorinel cu 8 ani in urma.

Buna ziua . De cateva luni (mai precis , de pe la sfarsitul verii ) , prezint stari de sanatate care devin din ce in ce mai ingrijoratoare : starile au inceput cu o oboseala neexplicata care a durat pana acum o luna , dureri in gat si tuse neexplicata , uneori simt o dificultate in a inghitirea mancarii , stare de greata frecventa si in ultimele doua saptamani am observat ca daca alerg foarte putin incep sa vars. Va multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , va recomand sa consultati un medic de medicina interna , consider ca problema trebuie investigata.