Sa fie oare apendicita ?

Apendicita

Postata de membru218686 cu 12 ani in urma.

Buna tuturor ! ma numesk Alexandra si am 17 ani . De cateva zile am dureri foarte mari in partea dreapta a abdomenului ......durerea ma lasa si apoi dispare si tot asa ....am mai avut si inainte astfel de probleme dar de cateva zile durerile ma iau brusc ca nijte cutite ....si abea mai pot sa ma misc sau sa ridic piciorul drept .....Ce as putea sa fak ? daka ar putea sa ma ajute cu un sfat as fi recunoscatoare . Va multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

pykiys

acum 12 ani

Dute cat mai repede la urgente poate fi vorba despre apendicita.Sanatate!