Regim

Apendicita

Postata de Kidutzu cu 11 ani in urma.

Buna Ziua. Ma numesc Geore.Am fost operat de apendicita pe 10 iulie ce asi mai putea manca doctorul mia spus ca pot sa mananc ciorbica acra cu bors ,carne fiarta de pui si fripta ,lactate dulci acre, smantana si fructe fierte ,alceva ce asi mai putea manca?

Raspunsuri (2)

dorudopp

acum 11 ani

salut george
poti manca cam orice dar astfel:
-fara grasimi
-fara prajeli
-fara cantitati mari
-mananca incet
-fara bauturi alcoolice-deocamdata. merge o bere
-fa sport, plimbari , dragoste si fii mereu vesel. nu te gandi la mancare.
mancarea este secretul vietii!
sanatate si multa veselie
doru

Kidutzu

acum 11 ani

Salut Msk pretenas :D