raspuns urgent

Apendicita

Postata de gabriela.pisicuta cu 10 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare de trei zile ma doare zona de la buric spre dreapta si e persistenta durerea nu e insuportabila si aznoapte toata noaptea ma durut cu tot cu picior si nu ma pot duce nici la bae cred k as si constipata poate nu stiu de 2 zile si as vrea sa stiu e apendicita sau nu? sa stiu ce sa fac

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomnadat sa consultati medicul chirurg pentru excluderea apendicitei.