plecere avion

Apendicita

Postata de mireladrag cu 8 ani in urma.

Buna ziua
am facut in anglia pe 15 .04 2016 operatie laparoscopica apendicita,probabil peritonita-au extras 7 litri infectie- azi ma externez

Pot calatori cu avionul- diseara am bilet ?

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , nu exista contraindicatii daca luati in continuare medicatia prescrisa in spital iar in tara de destinatie (Romania) aveti un medic care poate interveni daca se intampla ceva , oricum exista serviciul de urgente unde puteti apela daca apare ceva neprevazut .