Peritonita bacteriana spontana

Apendicita

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

deci in concluzie medicul care ma consultat nu mia dat indicatiile corecte si nu este un hemoroid.ce ar trebui sa fac?sal operez sau se poate si trata cu ceva deoarece ma deranjeaza enorm de tare si ma si doare foarte tare insa nu mai sangerej mult...va rog sami dati un remediu ca nul mai suport:(va multumesc

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

deci in concluzie medicul care ma consultat nu mia dat indicatiile corecte si nu este un hemoroid.ce ar trebui sa fac?sal operez sau se poate si trata cu ceva deoarece ma deranjeaza enorm de tare si ma si doare foarte tare insa nu mai sangerej mult...va rog sami dati un remediu ca nul mai suport:(va multumesc