operatia de apendicita

Apendicita

Postata de femeia cu 13 ani in urma.

buna ziua este normal ca dupa operatia de apendicita sa se formeze un hematon care are in compozitia sa apa si sange asemanator unui ser asa mi-sa spus la spital ce este de facut va rog frumos un raspuns urgent mentionez ca azi este a 2 zi cand se da drumul la acel lichid care spune doctorul ca este sub piele si sunt operat de 1 saptamana . va multumesc

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 13 ani

Am facut aceasta interventie atat eu cat si sotul si alti membri din familie,dar asa ceva nu ni s-a intamplat. Nu cred ca este normal. Fa o ecografie abdominala.

mady

acum 13 ani

mam operat in aprile de apendicita,dar nu am avut astfel de probleme..mergi la doctor mai bine sa nu fie ceva grav

Ana Maria

acum 8 ani

Buna , eu am fost operata de apendicita cam de o luns dupa ce mi,-a dat drumul din spital am stat acasa 2 saptamani mi-au fost scoase atele si inca ma durea intr-o parte , luno seara adormisem cand mam trezit era rana mea ce puroia , aveam tumoare inauntru si de asta a trebuit sa fiu curatata pe viu daca tu ai dureri dupa operatie sfatul meu este sa te duci la doctor