în timpul tratamentului cu ursofalk e voie la consum moderat de alcool ?

Apendicita

Postata de MembruMobileApp1490287791 cu 7 ani in urma.

am fost gasit cu steatoza hepatită după o operație de colecist. . mai exact ficat gras si mărit .. mai pot consuma la masă o bere sau un sprit de vin in aceste condiții?

Raspunsuri (1)

Ilie Constantin

acum 4 luni

În timpul administrări Ursofalk 250 mg, Se poate consuma băuturi alcoolice?