Intrebare?

Apendicita

Postata de MembruMobileApp1509861299 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, in urma cu doua zile am avut o colica abdominala si am fost diagnosticata si cu nivele hidraericein fosa iliaca dreapta va rog sa mi spuneti cat de grava este situatia deoarece am refuzat transferul pt un consult mefical mai amanuntit la spitalul judetean din cauza serviciului , urmand sa ma duc cand voi putea . Multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/dureri-abdominale-cauze-si-remedii_14663