Gastrita sau Apendicita

Apendicita

Postata de Mihaela9101267 cu 15 ani in urma.

De o luna de zile ma doare in partea dreapta dar si in stanga apar dureri si langa ombilic nu tot timpul sunt puternici sunt suportabile am fost la spital si chiar internat si mi sa spus ca am gastrita :-s dar durerile cobor in jos unde alti spun cai apendicita mi sau facut analize in spital pentru cei care au avut gastrita va rog sami spuneti cum se manifesta si dack sunt normale aceste dureri care cobor si inca ceva va rog lasatimi un raspuns :)

Raspunsuri (3)

Mihaela9101267

acum 15 ani

De o luna de zile ma doare in partea dreapta dar si in stanga apar dureri si langa ombilic nu tot timpul sunt puternici sunt suportabile am fost la spital si chiar internat si mi sa spus ca am gastrita :-s dar durerile cobor in jos unde alti spun cai apendicita mi sau facut analize in spital pentru cei care au avut gastrita va rog sami spuneti cum se manifesta si dack sunt normale aceste dureri care cobor si inca ceva va rog lasatimi un raspuns :)

Petrescu13110880

acum 15 ani

Gastrita,se poate vindeca,sotul meu a avut 4 ani o tras cu ea,de un an numai are probleme

simona312112347

acum 15 ani

Un consult la un medic chirug si niste analize de sange pot depista clar daca e vorba de apendicita. Iar ecografie si daca este cazul endoscopie sau un consult la un medic gastroenterolg stabileste cu exactitate daca este gastrita.