E posibil sa imi vina ciclul menstrual?

Apendicita

Postata de MembruMobileApp1516110845 cu 6 ani in urma.

Am o fetita de 7 luni si o saptamana pe care am alaptat-o exclusiv pana la 6 luni dupa care am inceput diversificarea dar inca o alaptez ( lapticul e baza)Menstruatia am avut-o decat imediat de la nastere si a durat o luna dupa care nu am mai avut mentruatie.
Intrebarea mea e: oare imi revine ciclul menstrual? Ma simt rau de cateva zile..greturi accentuate (nici in sarcina nu aveam asa greturi), dureri de spate si sub burta uneori...uneori dureri de cap...dar greata o simt in permanenta, zi si noapte.
Nu stiu ce se intampla...poate cineva sa imi spuna daca s-a aflat in asemenea situatie?
Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094