Dureri de burta

Apendicita

Postata de miralenu cu 12 ani in urma.

De fiecare data cand fac efort de ex curatenia prin casa, lucruri minore, apare o durere de burta si de spate (jos) exact ca si cele de menstruatie dar care coboara pe picioare in jos, mi-a intarziat si menstruatia, nu poate fi vorba de o sarcina deoarece metionez ca nu am avut contac sexual cu barbati doar cu femei, ce ar putea fi atunci?Am o pietricica mica la rinichiul stang si caile urinare dilatate, ar putea avea o legatura?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Da ar putea avea legatura. Este necesar un control ginecologic si unul urologic (cu ecografie etc).