dureri de burta la copil4 ani

Apendicita

Postata de secret discret cu 11 ani in urma.

buna ziua as dori sa stiu fetita mea de 4 ani se plange de dureri de burta sub ombilic este posibil sa fie ampendicita.va rog urgent.

Raspunsuri (3)

Elena

acum 11 ani

Este posibil sa aiba viermi intestinali sau lamblia. Examenul coproparazitologic/coprocultura. evidntiaza prezenta parazitului si medicamentele indicate.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Acest diagnostic nu este exclus insa trebuie sa consultati medicul specialist.

Elena

acum 10 ani

am un baietel de 4 ani si se simte moale nu are pofta de mancare se constipa din orce nu poate dormi se framanta probabil din cauza durerii de burtica