dureri de apendicita

Apendicita

Postata de PETROO cu 8 ani in urma.

BUNA ZIUA, stie cineva ce pastile sau ceaiuri trebuie sa beau pt a stopa durerile de apendicita? nu am facut operatie inca, urmeaza curand dar insa pana atunci simt dureri groaznice ma apasa rau in partea dreapa nici sa dorm nu pot iar piciorul mai mereu e amortit, nu mai zic ca prob asta o am de anul trecut.

Raspunsuri (1)

PETROO

acum 8 ani

inca nu am facut control nimic.. dar dupa simtome sigur e apendicita. nu am asigurare de sanatate s au acel card de sanatate si nici macar medic de familie. iar pana le fac mi e teama ca am sa ajung direct la morga din cate stiu eu cu spitalele din ROMANIA