durere de stomac persistenta?

Apendicita Abces dentar Abdomenul acut

Postata de MembruMobileApp1494487608 cu 6 ani in urma.

Lucrez in Anglia in camp. Ieri de dimineata ora 9.30 ora angliei m-a luat o durere acuta de stomac si stare de ametela insotita de greturi.....mi-a fost rau toata ziua , am vomitat o singura data dar fortat pentru ca tot aveam starea de voma si nu scapam de ea(voma avea un gust amar). Peste noapte abia am dormit din cauza durerii pentru ca nu s-a diminuat deloc iar azi, a doua zi inca ma doare , dar nu ma mai doare tot abdomenul, durerea s-a lasat in partea dreapta ca la apendicita, si in partea de jos. Nu pot sa merg drept din cauza durerii. Mentionez ca am luat un omez si no spa (2 ieri 2 azi) . Dar nu prea si-a facut efectul.
De la ce poate fi aceasta durere? Si ce sa iau ca sa imi treaca ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855