Durere de spate dupa operatie.

Apendicita

Postata de arhonu cu 12 ani in urma.

Buna seara.
Am fost operat acum 10 zile de apendicita , am inceput sa imi revin dar ma doare ingrozitor spatele cand stau in picioare , cand merg sau fac alte activitati ce necesita statul in picioare. As vrea sa aflu cauza acestei dureri.
Multumesc

Raspunsuri (3)

madalina-alice

acum 12 ani

si pe mine m-a durut dar nu asa de multe zile,mi-a trecut lund niste flamexim prafuri 2 pliculete pe zi

denisa

acum 12 ani

La mine au trecut aproape 2 luni de la operatie si cand stau mult in picioare ma doare spatele.

MARIAN

acum 9 ani

buna, cum ati scapat de dureri. si tatal meu a fost operat si acum are dureri groaznice de spate.
va multumesc.