durere abdominala

Apendicita

Postata de bibitu cu 12 ani in urma.

buna,as dori sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns.de o luna de zile am dureri in zona apendicelui dar numai k e in partea stanga o durere suportabila.dar de 2 zile a inceput sa ma doara si in partea dreapta tot in acelasi zona.poate fi apendicita?multumesc mult

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Apendicita nu e, apendicele este in partea dreapta si criza se manifesta cu totul altfel.

Iuli

acum 12 ani

Apendicita nu e, apendicele este in partea dreapta si criza se manifesta cu totul altfel.

laura

acum 12 ani

Poate ai o anexita..mergi la ginecolog..