De cema doare foarte rau in partea dreapta cu picior cu tot?

Apendicita

Postata de Utilizator11563826353 cu 4 ani in urma.

Buna am 19 ani de vreo 2 -3 saptamani tot sunt niste dureri in partea dreapta care se lasa pe piciorul drept iar pe zi ce trece durerea se tot accentuiaza.Ptietenul meu spune ca are putea fi apendicita ,eu insa nu cred acest lucru,iar la doctor nu am timp sa ma duc eu fiind plecata in Anglia la munca.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/cum-recunoastem-simptomele-apendiciteii_17147