Credeti ca este vorba de apendicita acuta?

Apendicita

Postata de MembruMobileApp332865 cu 6 ani in urma.

Sunt plecat la mama im Italia in vacanta si de cateva zile am simtit un usor discomfort im zona abdomenului de la buric in dreapta putin mai jos iar dupa cateva zile mai exact 4 zile anume in seara aceasta am aimtit un discomfort,o greutate,sezatie de parte dreapta a abdomenului grea,m.a doare tare la palpare si mai nou am si greata si temperatura,ameteli
Sunt plecat in regiunea Sarsinia din Italia si cred ca o sa MOR CU ZILE fiindca mama si matusa mea spun ca aici doctorii nu sunt buni si nu ma opereaza nimeni acici
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/apendicita